O nas

DSC01850

3. Drużyna Lubelska św. Maksymiliana Kolbe rozpoczęła swą działalność 8 września 1995 roku. Jej pierwszym drużynowym był Aleksander Michalski. 3DL była częścią drużyny, a później szczepu Puszcza.

Obecnie do drużyny należy 22 chłopaków w 4 zastępach (Kania, Okapi, Delfin i Tygrys). Rok pracy drużyny przebiega według ustalonego wcześniej planu, harcerze spotykają się w każdą sobotę na zbiórkach, wyjazdach, rajdach, co 2 miesiące biorą udział w wyjeździe drużyny, zimowisku, biwaku majowym, a na początku lipca wyjeżdżają na obóz letni.

3. Drużyna Lubelska to nie tylko drużyna harcerzy, to grono przyjaciół, gdzie każdy dla każdego jest jak brat. Razem przeżyliśmy wiele niezapomnianych przygód. Obecnie na czele 4 zastępów stoją: wyw. Jakub Zacharski (Kania), mł Tomasz Zabiegły (Okapi), wyw. Michał Kuśmierczyk (Delfin) i wyw. Michał Łapa (Tygrys). Drużynowym jest dh. Jakub Jaroszyński. Kto nie wierzy niech zmierzy, zapraszamy wszystkich chętnych chłopaków (w wieku od 5 klasy szkoły podstawowej do 3 gimnazjum) w każdą sobotę na godzinę 9! Chłopaków od 3 klasy podstawówki również zapraszamy do gromady wilczków! Skauting to niezapomniane przeżycia!

 

W każdą 3-cią niedzielę miesiąca, całym środowiskiem harcerskim naszej parafii, spotykamy się na Mszy Świętej o godz. 10.00


Kontakty:

Drużynowy: dh. Jakub Jaroszyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przyboczny: dh. Jarosław Murat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Duszpasterz: x. Kamil Mielniczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.