01.11.2015 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych

1.Zapraszamy dzisiaj na Wieczór Chwały ze wszystkimi Świętymi o godz. 19.00 prowadzony przez Wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca.

2.W dzień zaduszny 2 listopada Msze Święte w naszej parafii o godz. 7.00, 8.30 i o godz. 18.00.

3.Prosimy pobierać kartki z wypominkami na miesiąc listopad. Kartki są oznaczone konkretną datą. Wypisujmy imiona i nazwiska w mianowniku i wyraźnie!

4.W najbliższą środę 4 listopada po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych w domu Jana Pawła.

5.W I piątek miesiąca odwiedzimy chorych z naszej parafii oraz zapraszamy na nabożeństwo pokutne i spowiedź świętą o godz. 17.00.

6.W piątek 6 listopada po wieczornej Eucharystii odbędzie się czuwanie przy Krzyżu z San Damiano połączone z modlitwą w intencji Światowych Dni Młodzieży. Czuwanie przygotuje młodzież harcerska, młodzieżowa schola Natchnieni Duchem oraz sztab organizacyjny Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii.

7.Z racji I soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00.

8.Zbliża się 11 listopada - Święto Niepodległości. Dlatego w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej, młodzież z KSM - u będzie sprzedawać flagi narodowe. Zachęcamy do zaopatrzenia się w polską flagę, a przy okazji wsparcie naszej młodzieży.

9.W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych: uczestniczących na Mszach Świętych 2374 osoby oraz przystępujących do Komunii Świętej 1180 osób. Na terenie parafii według oficjalnych danych z miasta zamieszkuje 9600 osób.

10.W dniu jutrzejszym o godz. 19.00 do sprzątania świątyni prosimy parafian
z ul. Elektryczna domki. Bóg zapłać!

11.W ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności odeszli+ Jan Karol Gindrich, Stanisław Józef Januszek, Czesław Bil. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!