21.11.2015 r. - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. W następną niedzielę rozpoczyna się nowy rok liturgiczny I niedzielą Adwentu. Odbędzie się w naszej parafii niedziela ewangelizacyjna prowadzona przez przedstawicieli Ruchu światło życie - Kościoła Domowego.
  2. W następną niedzielę 29 listopada w I niedzielę Adwentu po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczniemy w naszej parafii nabożeństwo modlitwy wstawienniczej JERYCHO, które potrwa przez 7 dni i 7 nocy w intencji życia. Do tej modlitwy zaproszeni jesteśmy wszyscy parafianie! Szczegółowe informacje o dyżurze modlitw poszczególnych ulic i bloków podajemy w gablotach oraz na stronie internetowej parafii
  3. Dzisiaj poświęciliśmy opłatki na Boże Narodzenie – bardzo prosimy przedstawicieli z bloków i ulic o pomoc w rozprowadzeniu. Zależy nam na sprawnym rozprowadzeniu opłatków wraz z ulotkami informującymi o JERYCHU. Odbiór opłatków po Mszach oraz podczas otwarcia kancelarii 8.15-9.00 i 16.00-17.30.
  4. W związku z inauguracją 1050 lecia chrztu Polski w sobotę 28 listopada w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00 odbędzie się Msza Święta z udziałem Rad Parafialnych z całej diecezji. Uroczystościom przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, kalendarze maryjne na rok 2016.
  6. W dniu jutrzejszym o godz. 19.00 do sprzątania świątyni prosimy parafian z ul. Kosmonautów 84. Bóg zapłać!
  7. W ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności odeszli + Jan Tadeusz Bochniarz, + Tadeusz Ławnik, + Eugeniusz Markowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!