22.05.2022 - VI Niedziela Wielkanocna

  1. Każdego dnia maja o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, które kończą się procesją Eucharystyczną po Via Lucis Mariae w Ogrodach Maryi.

  2. W naszej świątyni trwa całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu przy obrazie „Jezu ufam Tobie” i relikwiach św. Maksymiliana, św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej, bł. Jerzego Popiełuszki i bł. Michała Sopoćki. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej.

  3. Zachęcamy do przebywania w Ogrodach Maryi. Okres wiosenny pozwala nam cieszyć się ich pięknem. Stale troszczymy się i ich piękno. Wieczorami Ogrody Maryi są pięknie oświetlane. Warto pobyć w nich dla modlitwy, wyciszenia i odpoczynku. Zapraszamy serdecznie!

  4. W związku z 35 rocznicą pobytu św. Jana Pawła II przygotowujemy postument z jego popiersiem z napisem: Niech zstąpi Duch Twój. Dzieło to jest darem rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych. Odsłonięcie i poświęcenie odbędzie się w I środę czerwca po Mszy świętej w Ogrodach Maryi.

  5. Zakończyliśmy instalacje dodatkowych okien docieplających naszą świątynię. Całkowity koszt tego projektu wyniósł 90.000zł. Do spłaty pozostała nam jeszcze połowa tej kwoty. Musimy ją spłacić do końca tego roku. Prosimy parafian o wsparcie i dziękujemy za dotychczasowe ofiary przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać!

  6. I zapowiedź przedmałżeńska: Marcin Goc z parafii tutejszej i Andżelika Czajkowska z parafii św. Marii Magdaleny w Łęcznej; Konrad Kolary z parafii tutejszej i Katarzyna Krawczyk z parafii św. Brata Alberta w Lublinie.

  7. W ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności odeszła: +Stanisława Wilgos. Pomódlmy się także za wszystkie ofiary wojny na Ukrainie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!